Oklejanie samochodów folią PPF Mikołów

Nieskazitelna ochrona lakieru

Szukasz profesjonalnego salonu detailingowego w pobliżu Mikołowa, który specjalizuje się w zaawansowanym montażu transparentnych folii ochronnych PPF? Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Nasza oferta obejmuje kompleksową gamę usług z zakresu kosmetyki samochodowej, w tym bezpieczne nakładanie folii ochronnych od najlepszych producentów na rynku. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, floty pojazdów i wiele więcej. Zapraszamy serdecznie kierowców z Mikołowa i okolic do współpracy.

Poznaj cenę usługi

Skorzystaj z darmowej wyceny!

Nie trać czasu na pisanie! Podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci naszą ofertę w ramach darmowej wyceny usługi. To nic nie kosztuje!

Zabezpieczenie samochodu folią ochronną PPF Mikołów - Oferta i cennik

Usługa aplikacji folii PPF już od 6500 zł
01.

Ile kosztuje aplikacja folii PPF na karoserii samochodu?

Nasze aplikacje folii PPF rozpoczynają się już od 6500 zł. Ostateczny koszt zabezpieczenia lakieru folią ochronną zależy od obecnego stanu powierzchni samochodu, jego typu oraz zakresu prac, które należy wykonać, a także od liczby elementów wymagających zabezpieczenia.

Jeśli chcesz poznać orientacyjny koszt oklejenia Twojego pojazdu folią PPF, skontaktuj się z nami. Na naszej stronie znajdziesz formularz bezpłatnej wyceny, za pomocą którego możesz podać wszystkie niezbędne informacje, które ułatwią nam przygotowanie spersonalizowanej oferty, uwzględniającej wszystkie istotne detale.

Oklejanie samochodów folią PPF Mikołów
Aplikacja przeźroczystej folii ochronnej na auto Mikołów
02.

Korzyści płynące z zabezpieczenia pojazdu folią PPF

Zabezpieczenie samochodu folią PPF (Paint Protection Film) oferuje kilka istotnych zalet:

Kontakt
Zapraszamy do współpracy!
Realizacje
Zobacz efekty naszej pracy