Oklejanie samochodów folią PPF Żory

Bezbarwna ochrona lakieru

Szukasz profesjonalnego studia detailingowego w pobliżu Żor, które specjalizuje się w zaawansowanej aplikacji przeźroczystych folii  ochronnych PPF? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Oferujemy kompleksowe usługi w obszarze kosmetyki samochodowej, w tym bezpieczne nakładanie folii ochronnych od renomowanych producentów. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy, floty samochodowe i nie tylko. Zapraszamy serdecznie kierowców z Żor i okolic do współpracy.

Poznaj cenę usługi

Skorzystaj z darmowej wyceny!

Nie trać czasu na pisanie! Podaj nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci naszą ofertę w ramach darmowej wyceny usługi. To nic nie kosztuje!

Zabezpieczenie samochodu folią ochronną PPF Żory - Oferta i cennik

Usługa aplikacji folii PPF już od 6500 zł
01.

Ile kosztuje aplikacja folii PPF?

Aplikujemy folie PPF już od 6500 zł. Ostateczny koszt zabezpieczenia lakieru folią ochronną zależy od aktualnego stanu karoserii, typu nadwozia oraz zakresu wykonywanych prac, a także od liczby elementów do oklejenia.

Aby poznać zbliżony koszt oklejenia samochodu folią PPF, skontaktuj się z nami. W zakładce „Kontakt” znajdziesz także formularz bezpłatnej wyceny, który umożliwi Ci przekazanie wszystkich niezbędnych informacji, na podstawie których przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Oklejanie samochodów przeźroczystą folią ochronną PPF Żory
Nakładanie folii ochronnej na auto Żory
02.

Zalety zabezpieczenia samochodu folią PPF

Zabezpieczenie samochodu folią PPF (Paint Protection Film) oferuje kilka istotnych zalet:

Kontakt
Zapraszamy do współpracy!
Realizacje
Zobacz efekty naszej pracy