Powłoki ceramiczne Żory

Ochrona lakieru nawet do 5 lat

Powłoki ceramiczne to specjalne preparaty nanoszone na karoserię samochodu, które tworzą trwałą warstwę ochronną, odporną na zarysowania oraz szkodliwe czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, kwasy, sole czy zanieczyszczenia drogowe, zapewniając długotrwały połysk i ochronę przed drobnymi uszkodzeniami. Oferujemy profesjonalną aplikację powłok ceramicznych, które zapewniają skuteczną ochronę lakieru nawet do 5 lat! Zapraszamy do Automotive Car Detailing, studia w okolicy miasta Żory.

Powłoki ceramiczne Żory - Oferta i cennik

Zabezpieczymy Twój samochód już od 1999 zł

Kierowcom z Żor i okolic oferujemy powłoki ceramiczne na lakier, felgi, lampy oraz szyby. Nakładamy powłoki 3 i 5-letnie, z których sami korzystamy na co dzień w naszym studiu auto detailingu. Dzięki temu masz gwarancję aplikacji produktu najwyższej jakości, sprawdzonego przez nas pod każdym względem.

01.

Koszt aplikacji powłoki ceramicznej

Powłoki ceramiczne aplikujemy już od 1999 zł, natomiast każdy samochód wyceniamy indywidualnie na podstawie marki, modelu, rocznika, typu nadwozia oraz elementów, które mają zostać przez nas zabezpieczone.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i poznaj cenę aplikacji powłoki ochronnej na Twoim samochodzie. Możesz także skorzystać z formularza darmowej wyceny, który znajduję się w zakładce „Kontakt”.

Powłoki ceramiczne na samochód Żory
Nakładanie powłoki ochronnej na lakier - Detailing w Żorach
02.

Dlaczego warto nałożyć powłokę ceramiczną na auto?

Powodów, dla których każdy kierowca z Żor powinien zainwestować w aplikację powłoki ceramicznej jest naprawdę wiele. Główne z nich to:

Klienci z Żor o nas

Opinie

Pozytywne opinie zadowolonych Klientów świadczą o wysokiej jakości naszych usług. W branży auto detailingowej działamy od lat, dzięki czemu zdobyliśmy ogromny bagaż wiedzy i doświadczenia, który dziś pozwala nam realizować powierzone zadania na najwyższym poziomie. Nie wierzysz? W takim razie wpadnij do naszego studia w pobliżu Żor i przekonaj się osobiście.

Barbara
Barbara
Read More
Najlepsze studio detailingowe w pobliżu Żor. Szybkie terminy, świetny kontakt, ceny spoko, widać, że znają się na robocie, a wszystko wykonywane z pasją. Efekt naprawdę zadowalający. Polecam i na pewno skorzystamy ponownie z usług.
Gabryśka
Gabryśka
Read More
Gorąco polecam i zachęcam do skorzystania z usług w tej firmie! Pełen profesjonalizm autko nie do poznania w dniu odbioru. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu działająca z pasją.
Robert
Robert
Read More
Bardzo profesjonalnie, szybko i z wielkim efektem. Naprawdę polecam. Gdy zobaczyłem swój samochód po spa ...WOW!... do tego otrzymałem jeszcze praktyczne porady co do dbania o lakier. Polecam tę firmę.
Martyna
Martyna
Read More
Polecam! Miły kontakt! Usługa wykonana powyżej moich oczekiwań. Auto dopieszczone i to baardzoo.
Kontakt
Zapraszamy do współpracy!
Realizacje
Zobacz efekty naszej pracy
Bez kompromisów

Powłoki ceramiczne najlepszych marek

Jesteśmy firmą specjalizującą się w aplikacji powłok ceramicznych najlepszych marek na rynku. Korzystamy z preparatów wyłącznie czołowych producentów takich jak FX Protect, Ultracoat, CarPro czy AQUA, co pozwala nam na uzyskanie trwałych powierzchni, odpornych na zarysowania oraz wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Nasze usługi kierowane są w szczególności do właścicieli samochodów, którzy chcą zabezpieczyć lakier przed zniszczeniami. Zapraszamy serdecznie do naszego studia auto detailingu niedaleko miasta Żory.

Aplikacja powłok ceramicznych Żory
Powłoka ceramiczna na auto Żory
Powłoki ochronne CarPro
Ceramika na auto Żory